Aktualności

12/08/2014
Automobilista 09-2014

Temat numeru: Pagoda - co kupić? jak kupić? gdzie kupić? Justyn Norek testuje Ariela Sammy'ego Millera! Rewelacyjne zdjęcia tylko dla Automobilisty! Do tego sportowe BMW 315/1 Sport i Ford T-bird! Piotr Kawałek rozwiązuje tajemnice BMW R12!

więcej... →

W tym numerze


Kupujemy Fiata 850!

Czterdziestoletnie samochody po przystępnej cenie, do których można dostać prawie wszystkie części zamienne, są rzadkością. Fiat 850, który wszedł na rynek w 1964 r., jest jednym z nich. Trzeba tylko pamiętać o paru szczegółach!

więcej... →


Tajemnice szkiełkowania

W praktyce restauratorskiej często stajemy przed wyborem metody obróbki powierzchni oryginalnie niemalowanych i niepokrywanych powłokami galwanicznymi. Nowoczesną metodą ich odnawiania jest szkiełkowanie.

więcej... →

Kolejny numer

Newsletter

Tylko u nas


Być jak Sammy Miller!

Justyn Norek testuje dla nas legendarnego Ariela Sammy Millera!

więcej... →

 • Prognoza pagody

  Piękny klasyk, wiatr we włosach, dobra lokata, ale co jest tak naprawdę najważniejsze, jak już zdecydujemy się na zakup? Mnóstwo uzytecznych rad od polskich specjalistów od Pagody!

  więcej... →

 • Ford Taunus P5 luksus dla mas

  P5 reprezentował okres w dziejach europejskiej filii marki, w którym co trzy – cztery sezony zamiast zmodernizowanego modelu pojawiał się zupełnie nowy, rzucający wyzwanie tak obecnie kultywowanym naśladownictwu i unikaniu ryzyka. Sprawiający, że coraz większą ilość osób silniej pociąga historia motoryzacji niż jej przyszłość!

  więcej... →

 • BMW R12 - niezniszczalny!

  Piotr Kawałek obala mit o produkcji BMW R12 tylko na potrzeby armii niemieckiej na Dalekim Wschodzie! Przeczytajcie, jak było naprawdę!

  więcej... →

 

 

Okladka.jpgzlotVA.jpgdosieci.jpgulotkazabytki2014_Q.jpgdosieci.jpgclasspatro.jpgWITEK_BanerAutomobilistakrzywe.jpgbaner-prosty.jpg728x90.jpg

3 główne artykuły

Z ARCHIWUM AUTOMOBILISTY (12/2006)

Wiesław Wiatrak wspomina historię powstania Beskida!

więcej... →

L3/na blaszak Eifel Rallye Festival 2014

O rozgrywanym po raz „nasty” Eifel Rallye Festival Björn Waldegård powiedział, że „to rajd, w którym nie ścigamy się ze sobą, ale ścigamy się wspólnie”. I tak dokładnie jest!

więcej... →

1. RPH raz jeszcze