Zaloguj się

Volkswagen Bank – z miłości do pojazdów zabytkowych

Kredyt na każdą klasyczną okazję

Zakup klasyka to czasem nawet nie połowa wydatków, które trzeba ponieść. Remont, poszukiwanie części, koszty napraw – skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy oferowany przez Volkswagen Bank. Bank zaznacza, że jest to oferta również dla tych, którzy zabytku jeszcze nie mają, bo najpierw muszą np. opłacić jego transport zza Oceanu, doposażyć lub rozbudować warsztat lub zaopatrzyć się w niezbędne, a bardzo drogie części.

Jakie są zatem zalety kredytu na klasyka oferowanego przez Volkswagen Bank?

  • Brak prowizji za udzielenie kredytu
  • Obniżone oprocentowanie
  • Kredyt przeznaczony na dowolny cel
  • Okres kredytowania od 3 do 84 m-cy

Co musisz zrobić? Wejdź na stronę: www.vwfs.pl/kredyt-na-klasyka i www.vwfs.pl/konto-firmowe  a podczas uzupełniania wniosku wpisz kod promocyjny „Klasyk”. Pamiętaj – oferta ważna do odwołania.

I tak na przykład…

kwota kredytu

25 000,00 PLN

Czas trwania kredytu (mies.)

48

84

Rata miesięczna

595,18 PLN

373,66 PLN

Oprocentowanie

6,70%

6,70%

Całkowity koszt kredytu

3566,58 PLN

6384,91PLN

RRSO*

6.91%

6,91%

kwota kredytu

50 000,00 PLN

Czas trwania kredytu (mies.)

48

84

Rata miesięczna

1190,37 PLN

747,32 PLN

Oprocentowanie

6,70%

6,70%

Całkowity koszt kredytu

7133,09 PLN

12 769,83 PLN

RRSO*

6,91%

6,91%

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego Volkswagen Bank. Oferta promocyjna: *Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 6,91%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 34.284,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 6,70 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 4.284,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 4.284,00 zł), 48 miesięcznych rat, w tym 47 miesięcznych rat równych w wysokości po 714,22 zł, a ostatnia 715,66 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.08.2021.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Infolinia: +48 2  528 96 28 Adres mailowy: kredyty@vwfs.com  

Z klasykami za pan brat

Volkswagen Bank nieustannie wspiera rynek klasycznej motoryzacji. Oprócz specjalnych ofert przygotowanych dla miłośników zabytkowych pojazdów, angażuje się w wydarzenia związane z klasykami. Dość wspomnieć drugą edycję zlotu Gar Bus VW Classic Mazowsze, który odbył się w miejscowości Popielżyn-Zawady 6-8 sierpnia 2021 r. W ramach spotkania miłośników jednego z najbardziej kultowych aut, nad rzekę Wkrę zjechali się pasjonaci klasycznych VW Garbusów. W samym sercu wydarzenia znajdowało się stoisko Volkswagen Bank, dzięki czemu większość odwiedzających mogła się zapoznać ze specjalnymi ofertami, jakie przygotowano dla wszystkich zgromadzonych. Uczestnicy zlotu mieli szansę zwiedzić Twierdzę Modlin oraz wieżę widokową, z której rozprzestrzenia się panorama na otulinę Kampinoskiego Parku Krajobrazowego. Na najmłodszych czekały konkursy i atrakcje specjalne.

Volkswagen Bank pojawił się również jako sponsor oraz wystawca na zlocie klasycznej motoryzacji Piknik Klasyczny 21.08.2021 nad jeziorem Firlej organizowanym przez Lubelskie Klasyki Nocą. Dopisała pogoda, frekwencja i humory odwiedzających. Pięknie odrestaurowane klasyki przyciągały wzrok zgromadzonych, a strefa gastro dodatkowo pozwoliła pokonać głód… wrażeń! Stoisko Volkswagen Bank czekało na wszystkich pasjonatów klasycznej motoryzacji z możliwością otworzenia konta z wybranym pakietem oraz kartą VISA z wizerunkiem kultowych aut Volkswagena. Klienci mogli też skorzystać ze specjalnej oferty kredytu gotówkowego.

Konto z kartą

A gdyby tak karta płatnicza z nudnego kawałka plastiku zmieniła się w ciekawy gadżet? Volkswagen Bank i ten temat wziął pod lupę. Do swej oferty wprowadził cztery wzory kart Visa Business do firmowego Plus Konta Biznes. Wzory samochodowe, rzecz jasna! Klienci banku mogą wybrać wersję klasyczną z białym logo VW, lub z którymś z legendarnych aut z Wolfsburga. W portfelu klienta „zaparkować” może:

§  Volkswagen T1 – absolutna legenda, której produkcja już po 4 latach dobiła do 100 000 egzemplarzy. Ostatnia sztuka zjechała z taśmy dopiero po 17 latach od debiutu. Wszystko w myśl zasady: po co przerywać coś, co jest doskonałe?

§  Volkswagen Garbus – niekwestionowana gwiazda widnieje na karcie w swej najpopularniejszej odmianie.

§  Volkswagen Garbus cabrio – aż chce się rzec: masowy biały kruk! A to dlatego, że z jednej strony, kabrioletów na bazie Garbusa powstało aż 330 000, ale cóż to jest, gdy weźmiemy pod uwagę łączną produkcję w wysokości 21,5 mln?

 

Z duchem czasu

Volkswagen Bank oferuje swym klientom m.in. aplikację mobilną będącą łącznikiem z bankowością elektroniczną. Umożliwia ona nie tylko sprawdzenie stanu konta, ale też sprawne założenie lokaty, realizację dowolnej transakcji oraz dostosowanie głównego ekranu do własnych potrzeb. Volkswagen Bank zmienia się cały czas. By być na bieżąco, warto śledzić media społecznościowe Banku, a także stronę vwbank.pl. Kto wie, czym jeszcze Volkswagen Bank zaskoczy zmotoryzowanych?

 

Volkswagen Bank – z miłości do pojazdów zabytkowychVolkswagen Bank – z miłości do pojazdów zabytkowych
Volkswagen Bank – z miłości do pojazdów zabytkowych

Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta, Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce:

Nawiązując do naszego zamiłowania do klasycznej motoryzacji, konsekwentnie wspieramy inicjatywy związane z zabytkowymi pojazdami. Oprócz oferty bankowej, która została dopasowana specjalnie do potrzeb pasjonatów klasycznych samochodów, wspieramy również tematyczne wydarzenia, takie jak Garbojama, zlot Gar Bus VW Classic Mazowsze czy Piknik Klasyczny nad jeziorem Firlej. Chcemy być blisko środowiska klasycznych Volkswagenów i mieć okazję do bezpośredniej rozmowy z osobami, które dzielą naszą pasję. Dla wszystkich pasjonatów przygotowaliśmy świetne rozwiązania finansowe, z których z pewnością warto skorzystać.

 

Ronald Kulikowski, Dyrektor Oddziału Volkswagen Bank GmbH w Polsce:
Do stworzenia oferty skierowanej na rynek samochodów klasycznych skłoniło nas zamiłowanie do zabytkowej motoryzacji. Chcieliśmy, by nasi klienci mogli jeszcze bardziej utożsamić się ze swoim hobby. Z tego powodu oprócz kredytu gotówkowego, oferujemy karty Visa z wizerunkami trzech klasycznych Volkswagenów. Zdecydowaliśmy się również na pojawienie się na zlotach Gar Bus VW Classic Mazowsze i Pikniku Klasycznym nad jeziorem Firlej w charakterze wystawcy i sponsora. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska.

 

 

Polityka Prywaności