Zaloguj się

Automobilista w wersji elektronicznej

Trudna sytuacja, która dotyka nas wszystkich spowodowała też, że ze szczególną troską musimy podejść do dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, współpracowników, autorów, fotografów i wszystkich tych wspaniałych osób, dzięki którym możemy co miesiąc od ponad dwudziestu lat oddawać w Wasze ręce naszą gazetę.

Po wielu godzinach rozmów z naszym Zespołem, podjęliśmy zatem decyzję, że w okresie panującego wirusa i ograniczeń wynikających z decyzji władz państwowych, będziemy dla Państwa wydawać pismo w wersji elektronicznej, dostępne on-line w naszym sklepie: automobilista.com.pl/sklep/. Numery te będą wydawane jako wydania specjalne, niejako „poza” normalnym planem. W związku z kierowanymi do nas licznymi zapytaniami, nie wykluczamy oczywiście, że pojawią się one również w wersji tradycyjnej, w formie publikacji specjalnych, jakie miały już wcześniej miejsce.

Wszystkich naszych Prenumeratorów uspakajamy, że Państwa abonament obejmuje określoną ilość kolejnych numerów i zostanie on stosownie przedłużony, bez konieczności dokonywania przez Państwa jakichkolwiek działań.

Automobilista w wersji elektronicznejAutomobilista w wersji elektronicznej
Automobilista w wersji elektronicznej

Uruchomiliśmy również dla Państwa blog motoryzacyjny: www.automobilista.com.pl/pl/aktualnosci/blog, gdzie zaczęliśmy już prezentować wpisy dla pasjonatów klasycznej motoryzacji. Zachęcamy do dyskusji.

Nie zapominamy też o naszych mediach społecznościowych i zapraszamy do lektury publikacji na naszym Facebooku oraz na bieżąco publikowanych wybranych zdjęć i zapowiedzi na Instagramie: @automobilista_magazyn. 

Mamy nadzieję, że sytuacja szybko się unormuje i że już wkrótce będziemy mogli powrócić do naszego stałego rytmu wydawniczego, oddając Państwu co miesiąc nowe wydanie naszego magazynu.

Na zakończenie życzymy Państwu przede wszystkim dużo zdrowia i spokoju w tych niespokojnych czasach. 

Z poważaniem,

Zarząd Automobilista Sp. z o.o. 

 

 

 

Polityka Prywaności